SEOtool.ee: Rankshaper

Rankshaper on meie SEO tööriist.

Rankshaper annab teile teabet, kuidas parandada kõigi oma lehtede märksõnade paremusjärjestust. See toimub, ühendades Google Webmaster Search Console andmed teie lehtede HTMLiga.

Alates 2015. aastast ei näita Google Analytics enam märksõnalisi andmeid ja Webmaster Search Consolega võtab vajaliku teabe leidmine palju aega. Märksõnade kujundamine reaalse maailma andmete põhjal

Rankshaperi abil saate leida kasulikku teavet märksõnade kohta, mida te mujalt ei saa. Juba enne kui hakkate nende märksõnadega seotud liiklust hankima, hakkate saama teavet, mis tähendab, et Google on teie lehte näidanud tulemuste lehtedel (sageli ainult 8. lehel). See on väga kasulik, sest nüüd teate, et Google kaalub teie lehe kuvamist selle märksõna jaoks ja võite isegi lisada märksõna h2, täiendava lõigu või pildi täpselt selle märksõnaga, suurendades võimalust, et teie leht tõuseb tulemustes üles.

Kasutades Rankshaperit järjepidevalt kõigi oma parimate lehtede jaoks, näete suhteliselt lühikese aja jooksul hõlpsalt oma liikluse viiekordistumist. Ükskõik, kas teie veebisait on 1 kuu või 10 aastat vana, saate suurepärase ülevaate märksõnadest ja nende seosest teie lehe sisuga.