SEO Crew OÜ

Kasvatage oma ettevõtet & ulatage kaugemale oma tavalisest sihtrühma kuuluvatest klientidest!

Tere tulemast SEO Crew OÜ-sse!

Veebiäri alustamine, hooldamine ja laiendamine võib olla väga keeruline. Kuna kogu maailm on täis meeletul hulgal konkurente, siis on SEO muutunud keskseks viisiks, kuidas meelitada praegusi ja uusi kliente, et teie veebisait oleks edukas.

SEO Crew OÜ garanteerib, et teie potentsiaalsed kasutajad leiavad teid konkreetsete märksõnade või fraaside põhjal, mis tavaliselt sisestatakse populaarsetesse otsingumootoritesse. Reaalsus on see, et kliendid ei tea teie ettevõttest midagi, kui otsingumootor nagu Google ei suuda teie veebisaiti tulemustes näidata, siis kuidas saab unistada ettevõtte laienemisest? See on koht, kus meie meeskond aitab teid!

Oleme väikestele ja suurtele ettevõtetele enam kui 20 aastat pakkunud tipptasemel SEO teenuseid. Meie tõestatud otsingumootori optimeerimise tehnikad aitavad teil parandada oma veebisaidi nähtavust, meelitada ligi uusi kliente ja parandada paremusjärjestust. Meie kogenud SEO meistrite meeskond pani kõik teadmised, aastatepikkused kogemused ja pingutused teie veebisaidi orgaanilise liikluse saamiseks. SEO Crew OÜ on midagi enamat kui tavaline SEO ettevõte, oleme teie äripartnerid ja teame, kuidas parandada teie paremusjärjestust otsingumootorites.
men's black crew-neck shirt

Mis on SEO Crew OÜ?

SEO Crew OÜ on eesmärk aidata ettevõttel kasvada, kõrgemat paremusjärjestust saavutada ja käivet teenida. See on platvorm, kus kamp andekaid SEO veebisaitide arendamise ja veebitööstuse eksperte istuvad ja töötavad koos. Oleme projekteerinud igat tüüpi ettevõtetele professionaalsed ja kasutajasõbralikud veebisaite, mis aitavad klientideni jõuda. Meie loomingulise veebisaidi kujundamise lähenemisviisi abil võimaldame klientidel omada vajalikke elemente veebimaailmas kasvamiseks ja edu saavutamiseks. Kujundame parimaid saite ja portaale, mis võimaldavad teil muuta oma ärimaailma ja annavad teile igal ajal täieliku kontrolli.

Ei oma tähtsust, milliste kriitiliste tehniliste probleemidega te silmitsi seisate. Me oleme alati siin, et teid aidata. SEO Crew OÜ mõtleb oma klientidele pidevalt ja aitab igal võimalikul viisil oma tulusid kasvatada.

Meie meeskond lubab teiega koostööd teha igal sammul ja isegi pärast projekti. Te ei pea te omama tehnilisi teadmisi, laske spetsialistidel oma tööd teha. Püüame alati pakkuda kvaliteetset, kiiret ja professionaalset veebidisaini, arendusteenuseid koos integreeritud SEOga.

Mis meid ajendab

SEO Crew OÜ meeskonnas on suur hulk andekaid inimesi, kes on kirge ja loovust täis ning teevad raskelt tööd, et ületada klientide ootusi. SEO Crew OÜ pole eilne looming, vaid aastatepikkune sihikindlus ja meie väikese loomingulise meeskonna väsimatu pingutuste vili. Nad on tuntud oma teadmiste ja vastavate tööstusharude teadmiste poolest, nii et hoolimata sellest, kas otsite professionaalse veebisaidi rakenduse arendamist või otsite professionaalseid SEO teenuseid, meie andekad inimesed on siin, et teid aidata.


Meie filosoofia

Oleme väikese meeskonnaga ettevõte, kellele meeldib luua ärisuhteid iga oma äripartneriga. Erinevalt konkurentidest ei keskendu me raha teenimisele, vaid püüame alati kuulata klientide andmeid ja toimida vastavalt. Teie äri on meie jaoks oluline ja võtame seda kui omaenda ettevõtet. See tähendab, et me tahame teiele parimat ja soovime tõesti, et teie ettevõte kasvaks. Mõistame, et keegi ei tunne teie ettevõtet paremini kui teie ise ja teie veebisait peaks kajastama ettevõtte tegevust. Seega kuulame teid, soovitame ja rakendame meie loovust, et esitada midagi ainulaadset, teisel tasemel ja konkurentidest paremat.


Meie missioon

Meie missioon SEO Crew OÜs on puudutada horisonti, kus ülimad võimalused vastavad edukalt klientide ärinõuetele ülima läbipaistvuse ja kulutõhususega. Püüame välja töötada parimad turundusstrateegiad ja seda koos tehniliste oskustega tõeliste äriprobleemide lahendamiseks. Toome ettevõtte kasvu optimeerimiseks uuenduslikke e-kaubandus lahendusi.


Meie visioon

Meie visooniks on täiusliku kliendikeskse lähenemisviisi abil pakkuda tipptasemel teenust, et võita klientide usaldus kogu maailmas. Tahame olla midagi enamat kui veebisaitide ja SEO arendamise ettevõte. Meie meeskond soovib olla teie parim sõber, kes aitab teil oma ettevõtet parimal viisil laiendada. Lihtsalt öeldes soovib SEO Crew OÜ olla silmapaistev osa interneti kogukonnast.
woman riding on vehicle putting her head and right arm outside the window while travelling the road

Meie teenused


Veebisaidi rakenduste arendamine

Oleme välja töötanud mitu erinevat tarkvara pakkuvat teenust veebisaitidele, näiteks seotool.ee. Meie andekad koodijad on hästi kursis viimaste programmeerimiskeelte ja platvormidega, millele rakendusi teha, näiteks Drupal, WordPress ja nimekiri läheb veel edasi.


SEO teenused

SEO Crew OÜ on juhtiv SEO ettevõte, kes on tuntud oma kvaliteetsete SEO teenuste poolest, mis aitavad teil otsingumootorite abil kõrgtasemel müügi numbreid teha.


Veebiportaalide ehitamine

Ehitame ka oma veebiportaale, näiteks rahandusega seotud portaale, mis on SEO jaoks optimeeritud. Kui otsite veebiarendusega seotud teenust, oleme siin teid abistama.
aerial photography of Tallin houses in Estonia during daytime

Põhipädevused

Igal ettevõttel on põhipädevused, mis aitavad paremini kasvada, samuti on meil need. Need on:


Aastatepikkune kogemus

Meil on selles tööstused aastatepikkune kogemus ja oma laialdase kogemusega oleme aidanud ettevõtetel parimal viisil kasvada. Meie ekspertrühm teab igat väiksemat tehnilist osa, mis võib mõjutada teie veebisaidi toimimist ja lahendab SEOga seotud probleemid. Oleme teinud sadu veebisaite startup ettevõtetele, VVOdele, valitsusele ja SEMidele.


Kriitilisus detailide suhtes

Me saame teie nõudmistest õigesti aru ja tegeleme ainult vajalike ülesannetega. Meie tähelepanu aitab meil selles valdkonnas olla edukad.


Kogemustega meeskond

Meie tugevuseks on meeskond, kes suudab täielikult ja professionaalselt täita mis tahes ülesande. Nad ei sõltu teistest ja teavad, kuidas oma oskusi maksimaalselt kasutada. Andke meile oma projekt ja saate näha tulemusi.
Colorful software or web code on a computer monitor

Võtke meiega ühendust

Kas teil on küsimusi meie ettevõtte kohta? Kas soovite saada tasuta hinnapakkumist? Kui jah, siis võtke meiega ühendust ja oleme siin, et teid aidata.